TECHNIK LABORATOŘE

Popis pozice:

  • provádění údržby měřidel a zařízení ve způsobilém stavu
  • provádění analýzy systému měření (MSA), vyhodnocování výsledků, provádění odhadu nejistot měření
  • evidenci měřidel
  • zajištění včasné kalibrace měřidel
  • obsluha a nastavování zkušebního softwaru
  • školení zaměstnanců v oblasti metrologie a nejistot měření

Požadavky:

  • SŠ, VŠ vzdělání chemického nebo technického směru
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
  • ŘP skupiny B
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost měřících a testovacích zařízení určených pro analýzu polymerů výhodou
  • orientace v měřícím softwaru měřících zařízení výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve společnosti rodinného typu s jistotou příjmu
  • zajímavou práci v moderní laboratoři
  • podporu v profesním růstu a osobním rozvoji
  • moderní, čisté a bezpečné pracovní prostředí
  • příspěvek na stravování v nominální hodnotě 105,-Kč
  • jednosměnný provoz
  • motivující mzdové ohodnocení
  • teambuildingové aktivity

Máte zájem o nabízenou pozici?

V případě zájmu zasílejte svůj životopis na stepanikova@testpolymer.cz