O nás

Testpolymer EU s.r.o. je nezávislá akreditovaná zkušební laboratoř č. 1595, akreditovaná ČIA dle ČSN EN ISO/IEC17025:2018. Díky svým dlouhodobým zkušenostem, průběžnému proškolování a profesnímu rozvoji svých zaměstnanců disponuje Testpolymer EU s.r.o. jednou z nejvyšších úrovní technické způsobilosti na trhu.

Služby, které průběžně rozšiřujeme, zcela splňují požadavky našich zákazníků. Cílem naší strategie je dosažení jejich nejvyšší kvality za použití nejvhodnějších technických řešení.

Jedním ze základních pilířů naší společnosti je dlouhodobá spolupráce na základě pevných partnerských vztahů s našimi klienty.

Úzká specializace na oblast mechanických, tepelných a jiných vlastností polymerů nám dovoluje poskytovat zákazníkům komplexní řešení jejich požadavků na špičkové úrovni. Díky dlouholetému působení v oboru jsme si zcela jisti kvalitou prezentovaných výsledků, které dodáváme tuzemským i zahraničním zákazníkům.

Projekt ROZŠÍŘENÍ MOŽNOSTÍ VAV AKTIVIT TESTPOLYMER EU S.R.O. je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je rozšíření vývojové zkušební laboratoře ve společnosti Testpolymer EU s.r.o. a to z důvodu zlepšení materiálových vlastností polymerních kompozitů, s ohledem na zvýšení jejich životnosti a zvýšení užitných vlastností.

EU, MPO